Gostujuće predavanje “Korporativna bezbednost velikih poslovnih sistema – primer NIS a.d.”.
05/04/2018
“Sudska praksa Ustavnog i Vrhovnog kasacionog suda u ostvarenju prava na pravično suđenje”
10/04/2018

Obaveštavamo vas da će, u okviru manifestacije “Ambasadori govore”  u sredu, 11.04.2018. godine u 12,00 časova gostujuće predavanje održati izvanredni i opunomoćeni ambasador Republike Finske u Republici Srbiji, Nj.E. gospodin Pertti Juhani Ikonen. Tema gostujućeg predavanja je “Finska – danas i sutra”.
Studenti I i II godine OAS, će pomenuto predavanje slušati u okviru predavanja iz predmeta Ustavno pravo, Osnovi bezbednosti i Računovodstvo koja su zakazana istog dana u 12,00 časova. Nakon gostujućeg predavanja studenti će nastaviti sa predavanjima iz ovih predmeta.

Pozivaju se i svi ostali zainteresovani studenti osnovnih, master i doktorskih akademskih studija da prisustvuju predavanju.