Gostujuće predavanje “Obaveštajne stužbe 21. veka: novi i stari neprijatelji, naučne lekcije i reformski procesi”

“Kriminal u vezi sa umetninama” – Gostujuće predavanje
18/03/2018
Gostujuće predavanje u okviru termima praktične nastave na studijskom programu Bezbednost
20/03/2018

U ponedeljak, 19.03.2018. godine u 12,00 časova u okviru termina praktične nastave iz predmeta Obaveštajne i bezbednosne službe i u okviru redovnih predavanja na predmetu Sistemi bezbednosti,  prof. dr Ferdinand Odžakov, vanredni profesor Fakulteta za detektive i kriminalistiku Evropskog univerziteta – Republika Makedonija i nekadašnji direktor Vojnoobaveštajne i kontraobaveštajne agencije pri Ministarstvu odbrane Republike Makedonije, održaće gostujuće predavanje na temu:  “Obaveštajne službe XXI vek: novi i stari neprijatelji, naučene lekcije i reformski procesi”.

Pozivaju se svi zainteresovani studenti da prisustvuju predavanju.