Gostujuće predavanje iz Toyote

61227485-dnk
Gostujuće predavanje na temu “Utvrđivanje genotipa DNK analizom”
11/10/2017
1 (1)
Gostujuće predavanje iz predmeta „Kriminalistika“
16/10/2017
16

Današnji gostujući predavač na našem Fakultetu bio je g-din Mirko Samardžija, Menadžer prodaje kompanije Mag Centar Toyota, iz Beograda. Uvodnu reč i najavu današnjeg predavanja dao je prof.dr Milan Radosavljević, profesor na predmetu Menadžment.

G-din Mirko Samardžija je u obraćanju studentima preneo svoja dragocena i vrlo slikovita iskustva vezana za njegovu nedavnu posetu Dalekom Istoku, zemlji izlazećeg sunca – Japanu, odnosno kompaniji Toyota, čiji je bio gost. Ta istustva, u slici i reči, studenti su sa pažnjom ispratili. Predavanje je bilo isprepletano pričom o kulturi, jeziku, religiji, sportu, gastronomiji, arhitekturi i naravno o pristupu poslu i primeni menadžmenta u zemlji tako specifične poslovne kulture.

Najljubaznije se zahvaljujemo našem gostu na prenešenom znanju i iskustvima!