Održano gostujuće predavanje “Najčešće povrede na radu”

Gostujuće predavanje iz Toyota partnera Mag Centar
08/05/2018
(P)O Beogradu na engleskom!
09/05/2018

U okviru predavanja na predmetu Upravljanje ljudskim resursima, danas smo ugostili dr Tajanu Hajder, specijalistu urgentne medicine. Tema današnjeg gostujućeg predavanja je “Najčešće povrede na radu i projekat “Oživi svojim rukama””. Doktorka Hajder je zaposlena kao  lekar u Hitnoj pomoći Inđija. Prisutnim studentima je prenela niz primera iz svoje bogate radne prakse.  Bilo je govora o poštovanju propisanih mera bezbednosti zaposlenih na radnom mestu a u skladu sa pravilima koja je poslodavac dužan da propiše o čemu govori i Zakon o radu.

Ova veoma interesantna tema iz oblasti radnih odnosa kod prisutnih studenata je veliko interesovanje. Zahvaljujemo se doktorki Hajder na veoma interesantnom izlaganju.