Poštovani diplomci, studenti, kolege i saradnici,

obaveštavamo vas da je 22. maja u prostorijama našeg Fakulteta za poslovne studije i pravo održana svečana dodela diploma za studente osnovnih akademskih studija, kao i za studente master akademskih i doktorskih akademskih studija.

Ovo je bio još jedna prilika kada smo zajednički proslavili jedan od najvažnijih trenutaka svakog pojedinca - sticanje akademskog zvanja.

I ovom prilikom smo naše diplomce podsetili na značaj permanentnog obrazovanja, pozvali smo ih da studije na višim nivoima studija nastave na našem, ili na nekom drugom fakultetu, u zemlji ili inostranstvu, u zemljama potpisnicama Bolonjske deklaracije; podsetili smo ih da je znanje jedini lični kapital koji je neodvojivi deo ličnosti svakog pojedinca i da je investicija vremena i energije u sticanje znanja jedna od najizvesnijih investicija.

Čestitamo našim studentima!

Foto album sa dodele diploma možete naći na našem Facebook profilu.

Možete pogledati i video snimak svečane dodele diplome klikom OVDE.